Bahco 244P-22-XT Blue XT Handsaw 22in 9 TPI
SKU: BAH244P22XT
EAN: 7314150269587
Reward Points: 25
Availability: In Stock with our supplier - Please see below for stock availability
Our Supplier's Stock: 105 more available on approximately 15/05/2026
Specification
Length: 550mm (22in).
Blade thickness: 1.03mm.